Ota yhteyttä

sweep_headset

kartta

1. Pääkaupunkiseutu ja Lahti

Marjut Kantee, +358 50 362 8356
marjut.kantee@iss.fi

2. Länsi-Suomi ja Satakunta

Nina Irmola, +358 50 341 9803
nina.irmola@iss.fi

3. Hämeenlinna, Vaasa, Seinäjoki ja Pirkanmaa

Tuulikki Koivisto, +358 50 466 1486
tuulikki.koivisto@iss.fi

4. Kaakkois-Suomi

Lari Meronen, +358400853393
lari.meronen@iss.fi

5. Keski- ja Itä-Suomi

Aki Hyyppä, +358 50 300 3315
aki.hyyppa@iss.fi

6. Oulu, Kajaani ja Kokkola

Terhi Aikio, +358 50 475 6412
terhi.aikio@iss.fi

 

Myyntijohtaja / koko Suomi

Viktor Niskanen, +358 50 465 0146
viktor.niskanen@iss.fi



 

Ota yhteyttä, niin jutellaan

Kiinnostuitko palveluistamme? Teemme mielellämme sinun tarpeisiisi räätälöidyn tarjouksen – täytä vain alla oleva lomake, niin otamme sinuun yhteyttä!

Sweep-hahmo+puhelin_ota_yhteytta